Відгуки наших клієнтів

Наші клієнти повертаються до нас знову і знову.
Ось що вони говорять про співпрацю з нами.


Вікторія

Ми з чоловіком звернулася до Ірини Валентинівни вперше з метою оформлення нотаріально засвідченого дозволу на виїзд за кордон з дітьми кожного з нас, окремо від іншого. Дуже сподобалося те, що ми відправили документи попередньо на почту. І на зустрічі з нотаріусом дуже швидко отримали готові документи.

З тих пір будь-які нотаріальні питання вирішуємо лише звертаючись до Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Гладій Ірини Валентинівни та рекомендуємо цю нотаріальну контору своїм друзям.


Сергій

Виникли питання оформлення спадщини. Знайомий порекомендував звернутися до Приватного нотаріуса Гладій І.В. Після телефонного дзвінка та домовленості про зустріч, нас у офісі, що розташований біля метро Театральна, радо зустріла помічник нотаріуса, привітна пані Тетяна, яка підготувала усі необхідні документи заздалегідь


Микола

На жаль, життя склалося так, що потрібно було продати квартиру, щоб купити дві окремі. Приватний нотаріус Гладій І.В. швидко та професійно оформила всі необхідні папери.

Дуже дякуємо за допомогу та професійну консультацію.


Потрібна нотаріальна послуга?


Звертайтеся до нас у зручний для Вас час, попередньо краще зателофонувати, або пишіть нам. Ми завжди готові вирішити Вашу справу швидко та професійно!

Контакти